KONST / Litografier / Färglitografi 14633043
nr 1463 3043
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 290 upplaga. Färglitografi. Bladets mått: 38x46, yttermått inklusive ram: 53x60 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:35:16
500 kr
700 kr
25 apr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund